Vyks konferencija apie Kaišiadorių krašto plėtrą ir būsimus darbus

Antradienį, sausio 25 d., nuo 14 val. iki 17 val. Kaišiadorių rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje ir portale Delfi.lt bus transliuojama konferencija „Kaišiadorys 2022: darbai ir perspektyvos“. Renginio metu verslo, politikos ir švietimo lyderiai diskutuos apie svarbiausius darbus ir Kaišiadorių krašto vystymosi perspektyvas, o gyventojai bei krašto ateities perspektyvomis besidomintys žmonės galės išgirsti ekspertų įžvalgas.

„Konferencijoje įvairiais pjūviais, pradedant Kaišiadorių rajono savivaldybės investicijomis į krašto infrastruktūrą ir baigiant nekilnojamojo turto rinkos apžvalga, aptarsime svarbiausius 2022 m. įvykius ir perspektyvas. Konferencijos dalyviai turės unikalią galimybę geriau susipažinti su didžiulį potencialą turinčiu mūsų kraštu“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Konferencijoje savo įžvalgomis apie naują gamyklą Kaišiadoryse dalinsis UAB „Komfovent“ direktorius Albinas Čėpla, o NT ekspertas ir UAB „Vakaro alėja“ vadovas Alius Jankauskas papasakos apie mieste iškilsiančius modernius daugiabučius. Tuo tarpu projekto „Rail Baltic“ koordinavimo vadovas pasidalins mintimis, kokias galimybes kraštui atvers pastarojo šimtmečio šalies investicinis projektas.

Konferencijos organizatoriai: Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, Kaišiadorių jaunimo centras „Mazgas“. Informacinis rėmėjas – portalas Delfi.lt.

Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjas Audris Narbutas

Panašūs įrašai