Nauji projektai

Kaišiadorių miesto stadionas

Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro stadione vyksta varžybos ir treniruotės. Nuo 1985 metų stadionas nebuvo remontuojamas. Dar prieš prasidedant rekonstrukcijos darbams stadionas buvo stipriai nusidėvėjęs, neatitiko varžyboms keliamų reikalavimu. Tribūnose telpa 520 žiūrovų. Šiuo metu stadionas atviras aktyvų laisvalaikį propaguojantiems miesto gyventojams ir sportininkams.

 

Naujas atviras jaunimo centras Kaišiadoryse – „Mazgas“

MAZGAS – atviras jaunimo centras, kuriame yra laukiamas kiekvienas 14-29 m. jaunuolis nepaisant jo religijos, pomėgių, socialinės padėties, muzikos skonio, pažiūrų, stiliaus, gyvenimo būdo ar batų dydžio. 

Gedimino g. 55, Kaišiadorys.

 

Žiežmarių sinagoga

Gali būti, kad Lietuva yra vienintelė valstybė pasaulyje, kurioje išlikusios medinės sinagogos. Žiežmariuose pirmoji sinagoga buvo pastatyta tarp 1690-1696 metų. XIX a. Šiuo metu sinagogos pastatu rūpinasi Kaišiadorių rajono savivaldybė pagal panaudos sutartį. Pastatas atnaujintas, naudojamas gyventojų švietimo ir kultūros, viešiesiems turizmo poreikiams bei kitai visuomeninei veiklai.

Gudienos poisiavietė ir takas

Prie Kaišiadorių miesto – naujai įrengtas Gudienos pasivaikščiojimo takas. Pušyno ir tvenkinio apsuptyje rasite aikštelę vaikams su lauko muzikos instrumentais, paplūdimio tinklinio aikštelę bei mini amfiteatrą su scena. Netoliese – totoriaus Chašaidaro, nuo kurio kilo Kaišiadorių pavadinimas, dvaro vieta.