Įteiktos Savivaldybės kultūros premijos

Gruodžio 30 d. Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje vyko Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijų įteikimo ceremonija. Renginys mūsų rajone turi ilgametę tradiciją, jis organizuojamas kasmet nuo 2007 metų. Praėjusiais metais dėl pandeminės situacijos iškilmingas kultūros premijų laureatų pagerbimas negalėjo įvykti, tad šiemet Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijos buvo įteiktos 2020 ir 2021 m. laureatams. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premijų įteikimo ceremonija Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje vyko po šv. Mišių. Iškilmingai kultūros premijas laureatams įteikė Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus, pasveikino Administracijos direktorė Vaida Babeckienė, Kaišiadorių parapijos klebonas mons. dek. Rimvydas Jurkevičius bei susirinkę svečiai. Laureatams bei svečiams buvo skirta kamerinės muzikos koncertinė programa „Po angelo sparnu“. Koncertavo  operos solistai Aistė Pilibavičiūtė (sopranas) ir Dainius Puišys (baritonas), taip pat Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Čiurlionio styginių kvartetas: Jonas Tankevičius (I smuikas), Darius Dikšaitis (II smuikas), Gediminas Dačinskas (altas), Elena Daunytė (violončelė). Renginį vedė aktorius Giedrius Arbačiauskas.

2020 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premija už vietos bendruomenės narių įtraukimą į prasmingą meninę veiklą, puoselėjant Kaišiadorių krašto muzikinę kultūrą, vaikų ir jaunimo kultūrinį ugdymą ir Kaišiadorių krašto garsinimą skirta Onai Kupčiūnienei.

2020 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premija už aktyvią kultūrinę ir meninę veiklą, vaikų ir jaunimo muzikinį ugdymą skirta Renatai Gvildienei.

2020 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premija už svarų indėlį puoselėjant ir skleidžiant gyvąją tradicinę kultūrą, įgyvendinant istorinio paveldo išsaugojimo, jo prieinamumo visuomenei didinimo iniciatyvas skirta Leonui Vytautui Glinskiui.

2021 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premija už įgyvendintas istorinio paveldo išsaugojimo, jo prieinamumo visuomenei didinimo iniciatyvas skirta Dianai Tomkuvienei.

2021 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premija už aktyvią kultūrinę ir meninę veiklą skirta Artūrui Vrublevskiui.

2021 m. Kaišiadorių rajono savivaldybės kultūros premija už vietos bendruomenių narių įtraukimą į kultūrinę veiklą, puoselėjant Kaišiadorių krašto kultūros paveldą ir gyvąją tradiciją, skirta Modestai Kalinauskienei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Panašūs įrašai