Iniciatyvos koordinatorius dalyvavo Savanorystės forume Pravieniškėse

Forume „SAVANORYSTĖS ŽIEDAS“ Pravieniškių-I bendruomenės veiklos centro „Praviena“ pirmininkė Deimantė Kuconytė-Būdelienė pristatė sėkmingai įgyvendintus projektus.
Savo pranešimą iliustruodama nuotraukomis D. Kuconytė – Būdelienė džiaugėsi ūgtelėjusiu, antrus metus skaičiuojančiu ir jau aktyviai koncertuojančiu vaikų folkloro ansambliu „Pravienukai“ (vadovė Milda Morkūnaitė); išleistu dvitomiu fotoalbumu „Akimirkos stebuklas“ (autoriai Audronė Skarbaliūtė ir Leonas Glinskis); vaikams, jaunimui, šeimoms ir senjorams pasiūlytais kelių rūšių sveikatos ir fizinio aktyvumo stiprinimo užsiėmimais; tradiciniais renginiais bei bendradarbiavimu su Rumšiškių kultūros centru ir Pravieniškių sale.

Savanorystę savo įžvalgomis pristatė ir gausia įvairialype asmenine patirtimi pasidalino Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjas Tautvydas Krilavičius. Apie savanorišką veiklą bendruomenėse ir savanorystę, jų skirtumus, bendruomeniškumo stiprinimo svarbą ir projektų naudą papasakojo forumo viešnios- Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė, Kaišiadorių rajono vietinės veiklos grupės pirmininkė Janina Augustinavičienė. Bendruomenę pasveikino Pravieniškių seniūnas Kęstutis Marcinkevičius ir Rumšiškių kultūros centro direktorė Gražina Kazanavičienė.

Už dovanotą muzikinę programą dėkojama dovainoniečiams Danutei ir Vytautui Aleknavičiams, rumšiškiečiams Ignui Matiukui, Klimui, Lukševičiui.

Nuotraukų autoriai Algimantas Babkauskas, Aušra Radzevičienė

Atspindžių informacija.

Nuorodą į originalų straipsnį https://www.atspindziai.lt/izvalgos-apie-savanoryste-forume-pravieniskese

T. Krilavičius

J. Augustinavičienė

K. Marcinkevičius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Panašūs įrašai