Pasirašytas susitarimas su Sakartvelo Bagdačio miestu

Rugsėjo 8–11 dienomis Kaišiadoryse viešėjo Sakartvelo Bagdačio savivaldybės delegacija, vadovaujama Savivaldybės mero Kakha Enukidze. Svečių iš Bagdačio delegaciją sudarė savivaldybės ir tarybos atstovai, kultūros ir turizmo srities darbuotojai, verslininkai. Susitikimo metu buvo pristatytos abi savivaldybės, aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasidalinta abipuse patirtimi įgyvendinant įvairius projektus, taip pat supažindinta su Kaišiadorių rajono investicine ir turistine aplinka.

Viešėdami Kaišiadoryse, svečiai iš Sakartvelo susitiko su Kaišiadorių rajono savivaldybės vadovais, Administracijos darbuotojais, pasidalino abipusia patirtimi ir įžvalgomis. Vizito metu buvo pasirašytas Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Bagdačio savivaldybės ketinimo bendradarbiauti memorandumas, kuriame numatoma siekti socialinio, kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo. Pasirašant bendradarbiavimo memorandum, susitikime dalyvavo ir Sakartvelo ambasados Lietuvoje vyresnioji patarėja Natalie Kiparoidze. Savivaldybės tarybai pritarus, planuojama tarp savivaldybių pasirašyti bendradarbiavimo sutartį.

Daugiau skaitykite: https://kaisiadorys.lt/naujienos/21/pasirasytas-ketinimo-bendradarbiauti-memorandumas-tarp-kaisiadoriu-rajono-savivaldybes-ir-bagdacio-savivaldybes:15762?fbclid=IwAR0UrR5sh1fVnvdmZ0_-B-zNaEA_LzcQ7HN2Ez1MkEmJ8szYNQyQdPsZA9U

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Panašūs įrašai