Globali kaišiadorietė Jungtinės Karalystėje Jurgita Andriūnaitė

Džiaugiamės galėdami pristatyti kitą „Talent Pool Kaišiadorys“ rubrikos ir Globalių Kaišiadorių tinklo narę, 35 metų amžiaus Jungtinės Karalystės lietuvę Jurgitą Andriūnaitę, kurios taip pat paprašėme prisistatyti bei papasakoti kas ją atvedė į šią Vakarų Europos valstybę bei kaip jai sekasi nepamiršti gimtojo krašto.

Papasakokite apie save, kas jus atvedė į jūsų dabartinį miestą ir ką jame veikiate? Ar pavyksta išlaikyti ryšį su gimtuoju miestu?

Paskutiniais studijų metais išvykau ieškoti profesinio tobulėjimo galimybių į Angliją. „Park Inn Kaunas“ viešbutis, kuriame tuo metu dirbau vyr. administratore pasiūlė vykti pagal darbuotojų mainų programą. Didžiojoje Britanijoje gyvenu jau 13 metų, iš kurių 11 metų tęsiau darbus viešbučių versle ir pradėjusi nuo administravimo, renginių organizavimo paskutinius 4-erius metus dirbau Pajamų Vadove (ang. Revenue Manager) tarptautinėje viešbučių valdymo įmonėje. Šiuo metu dirbu Didžiosios Britanijos valstybės tarnyboje, vietinėje savivaldoje su duomenų ir veiklos analitika.

Išlaikyti ryšį su Kaišiadorimis pavyksta, dažnai grįžtu aplankyti tėvų, kurie gyvena Kaišiadoryse, kartu atvykstame su sūnumi aplankyti giminių. Čia mūsų antrieji namai, kur gera grįžti atsigauti ir pailsėti nuo viso lėkimo ir bėgimo tikslų link. Kaišiadoryse viskas yra ko tik gali prireikti jaunam žmogui pripratusiam prie miesto, tačiau yra ir daug ramybės, kurios labai sunku rasti urbanistiniuose miestuose Anglijoje. Čia viską galima pasiekti per kelias minutes – ir bankas ir parduotuves ir parkai „ranka“ pasiekiami. Labai patinka gamta mūsų krašte, ežerų gausa, vaikų žaidimų aikštelės, įrengimai sportui.

Kokie buvo Kaišiadorys ankščiau ir ką veikėte Kaišiadorių rajone?

Smagu, jog miestas sparčiai auga ir keičiasi, modernėja. Prieš išvykdama gyvenau Kaišiadoryse, tačiau mokiausi ir dirbau Vilniuje, paskui Kaune. Labai patogus susisiekimas iš Kaišiadorių, todėl grįžusi i Lietuvą manau ir liksiu gyventi Kaišiadoryse.

Kokie Kaišiadorys yra dabar?

Kaišiadorys šiandien sparčiai augantis, švarus, malonus miestas, į kurį smagu ir visada norisi grįžti. Šaunu, jog yra ką veikti vaikams, yra pakankamai parkų, kur pasivaikščioti, ramiai išgerti arbatos ar tiesiog pasiėmus kompiuterį darbus nudirbti parke. Smagu matyti, jog tiek daug prekybos centrų ir dėl suteikiamo pasirinkimo vietiniams ir dėl kuriamų darbo vietų. Ateityje norisi matyti dar daugiau kuriamų plėtros projektų, strategijų ir pritrauktų investuotojų, vietinių verslų klestėjimo.

Dėkoju Jurgitai už trumpą ir įdomų pokalbį apie asmeninę karjerą bei Kaišiadoris.

Jurgita Andriūnaitė darbuojasi iš namų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Panašūs įrašai