Arūnas Luckus: „Kaišiadorys visada buvo mano mylimiausias miestas“

Pristatome jums kitą mūsų rubrikos pašnekovą Jungtinės Karalystės lietuvį Arūną Luckų, kuris anksčiau dirbo Kaišiadorių rajono savivaldybėje, policijos komisariate, o šiandien turėdamas verslą Londone nepamiršta gimtojo krašto ir čia gyvenančių giminaičių, draugų, kuriuos kasmet aplanko.

Arūnai, papasakokite apie save, kas jus atvedė į Jungtinę Karalystę? Ar pavyksta išlaikyti ryšį su gimtuoju kraštu?

Į Jungtinę Karalystę nusprendėme važiuoti kartu su šeima, nes norėjosi kiekviename gyvenimo etape išbandyti kažką naujo, o tuo labiau, kad Europos Sąjunga suteikia daug galimybių. Gyvename Londone, Wimbledon rajone. Čia turiu savo privatų namų apdailos verslą, o laisvalaikiu daug laiko praleidžiame parkuose su mūsų šuniuku Teddy. Šiaip mėgstame leisti laiką koncertuose, sporto salėje ir baseine. Su Lietuva palaikome ryšį telefonu kiekvieną dieną, o atskrendame 2-3 kartus per metus. Kaišiadoryse visada aplankome giminaičius, draugus, be abejo rajono savivaldybę, kurioje dirbdamas praleidau nuostabius metus. Apsistojame pas mano Mamą. Vasaros laiku visada aplankome Palangą, o taip tai daugiausiai Kauną ir Vilnių. Esant galimybei nepraleidžiame Kauno Žalgirio rungtynių.

Kokie Kaišiadorys buvo anksčiau ir ką veikėte Kaišiadorių rajone?

Kaišiadorys visada buvo mano mylimiausias miestas – čia gimiau ir augau. Visgi, anuomet vaizdas ilgus metus nesikeitė. Dirbau Kaišiadorių policijos komisariato kriminalinių nusikaltimų tyrimų poskyryje, vėliau Kaišiadorių policijos komisariato ūkio vedėju. Pamenu, kad komisariate seniau naudojome mechanines rašomąsias mašinėles, vėliau jau senąsias pakeitė Optima mašinėlės, kurios jau buvo kiek optimizuotos elektrinės. Kaišiadorių komisariatui iš pradžių vadovavo Silvestras Vaina, o daugiausiai laiko teko dirbti komisariato vadovo pareigas einant iš Kauno atvykusiam Gediminui Aleksoniui.  Dirbdamas komisariate turėjau viršilos laipsnį (linkėjimai buvusiems kolegoms). Po pertraukos baigiau Vilniaus pedagoginį universitetą, kuriame įgijau socialinių mokslų bakalauro laipsnį teisės srityje ir mokytojo kvalifikaciją.

Vėliau, kiek žinau, dirbote Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijoje?

Teko garbė dirbti ir Kaišiadorių savivaldybėje ūkvedžiu, daugiausiai teko bendradarbiauti su Bendruoju ir Buhalterijos skyriais (buvo labai geras ir draugiškas kolektyvas, tikiu kad taip yra ir dabar). Šiame darbe pradžioje darbą daugiausiai reikėjo organizuoti rankiniu būdu ir Excel programa viską skaičiuoti.

Kokie Kaišiadorys jums yra dabar?

Man Kaišiadorių miestas keičiasi kas metus, pastaraisiais metais neatpažįstamai, net negaliu sulyginti kaip atrodė Kaišiadorių parkas kai baigiau 1-ąją Kaišiadorių vidurinę mokyklą (dab. Algirdo Brazausko gimnazija) ir dabar. Visas miestas labai pritraukiantis, labai gražus. Pagrindine miesto aikštė įspūdinga. Linkiu, kad daugiau žmonių atrastų Kaišiadorių miestą ir jo vertybes. Visiems linkiu kuo geriausios kloties.

Dėkoju Arūnui už įdomias mintis ir pasakojimą, linkiu jam ir toliau sėkmingai išlaikyti tvirtus ryšius su gimtuoju Kaišiadorių kraštu ir buvusiais kolegomis.

Su žmona Edita ir jaunimu baigusiu Lancaster universitetą – sūnumi Luku ir jo drauge Ellie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Panašūs įrašai